O firmie

Firma DARCO jest przedsiębiorstwem handlowo usługowym założonym w 1983r. Na początku swej działalności zajmowała się produkcją opakowań dla chemii gospodarczej. Po roku 2002 przekształciła swoją produkcję, na artykuły gospodarstwa domowego. Posiadamy w swojej ofercie ponad siedemdziesiąt artykułów takich jak:

- tace, koszyki, miski, kubki, wkłady do szuflad (posiadających atest spożywczy)
- pojemniki, wiadra, skrzynki na narzędzia
- kosze na śmiecie, kosze na bieliznę, kosze elastyczne na zakupy, trzepaczki do dywanów, mydelniczki, zestawy turystyczne itd.

Nasze wyroby dostępne są w różnorodnych, modnych oraz przede wszystkim trwałych kolorach z firmowej palety, które świetnie komponują się w każdym wnętrzu, by jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy w stanie dopasować dla potrzeb indywidualnego zamówienia: kolor artykułów, rodzaj opakowań jak i treść kodów kreskowych.
Produkcję artykułów o najwyższej jakości zapewniają wykwalifikowani operatorzy pracujący na nowoczesnych wtryskarkach. W skład parku maszyn wchodzą wtryskarki Firmy HWA-CHIN. Są to wtryskarki o innowacyjnym układzie zamykania, opatentowanym systemie kolanowym nadającym maszynie precyzje działanie, oraz sztywną konstrukcję. Od 1997 wtryskarki posiadają certyfikat TUV oraz pełne CE. Są to wtryskarki nowej serii HC:
HC-160
HC-210
HC-350 - sprawdź możliwości wtryskarki

Zespół Firmy DARCO z przyjemnością oferuje Państwu usługi produkcyjne wyrobów z tworzyw sztucznych i zaprasza do współpracy.Copyright © 2009-2020 DACRO PLAST. Projekt i wykonanie: 24style. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Właścicielem strony www.darcoplast.pl jest firma DARCO PLAST.